کافه ناشتا در قشم

کافه ناشتا

طعم خوش لحظه ها با کافه ناشتا با سرو صبحانه های سنتی و مدرن در طعم های متفاوت با استفاده از بهترین سرآشپز ها و مواد اولیه درجه یک

ناشتا

لذت صرف صبحانه های سالم و اصیل ایرانی و صبحانه های معروف خارجی در محیطی درخور شان، یکی از حس‌هایی است که می‌تواند خستگی یک هفته سخت و پر دغدغه را رفع کند و انرژی مورد نیاز برای روزهای پیشرو رو برای ما فراهم سازد. ما در کافه ناشتا با بیش از ۱۵ سال تجربه همواره افتخار داریم در محیطی اصیل بر پایه معماری و طراحی مدرن، متناسب با هر نوع سلیقه و ذائقه‌ای با تکیه بر مهارت آشپزان و مهمانداران آموزش دیده و امکانات رفاهی کم نظیر همچون، پارکینگ اختصاصی، سالن VIP، خانه بازی کودکان و ... در قالب سالن های پذیرایی کلاسیک، آلاچیق در فضای باز مجزا و کافی شاپ، میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن ها و مراسم های شما عزیزان باشیم تا اوقاتی خوش را در کنار یکدیگر تجربه نمایید.
میهمانان می توانند در این رستوران وعده های صبحانه را میل کنند؛ انواع صبحانه های ایرانی ( املت، نیمرو، عدسی، حلیم، آش) صبحانه انگلیسی صبحانه فرانسوی در این مکان سرو می گردد. توجه داشته باشید که برای سرو وعده حتما باید از پیش میز خود را رزرو نمایید.

کیفیت تضمینی

کیفیت تضمینی

قیمت مناسب

قیمت مناسب

محیط دلنشین

محیط دلنشین

ارسال غذا

ارسال غذا

سابقه درخشان

سابقه درخشان

کادر مجرب

کادر مجرب

سرو بهترین صبحانه ها تخصص ماست
کافه ناشتا با سرو انواع صبحانه با کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. این مجموعه دارای کادری با تجربه و محیطی زیبا و دلنشین که با حضور شما در این مجموعه باعث می شود روز خود را با انرژی شروع کرده و تجربه ای خوب و زیبا خواهید داشت

قیمت مناسب

کافه ناشتا مناسب ترین قیمت را برای شما به ارمغان می آورد این مجموعه به دلیل سابقه ۱۵ ساله و درخشان و همچنین به دلیل تهیه مواد اولیه از مبادی اصلی کمترین قیمت را ارائه می دهد.

کیفیت تضمنی

کافه ناشتا در تمامی غذاهای خود از تازه ترین مواد اولیه استفاده می کند و دارای مجوز بهداشت می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن سرآشپز های با تجربه با کیفیت ترین غذا ها ارائه می دهد.

سابقه درخشان

کافه ناشتا مفتخر است که ۱۵ سال خدمت صادقانه و پخت غذاهای اصیل ایرانی و غذا های مدرن را در کارنامه خود دارد. ماندگاری یک مجموعه اتفاقی نیست

ارسال غذا

کافه ناشتا سفارشات مشتریان عزیز را در محدوده قشم ارسال می کند. مشتریان عزیز کافی است به سایت ما مراجعه کنند و با شماره گیری شماره های موجود در صفحه تماس با ما غذای خود را سفارش دهند.