محموعه غذایی برادران در قشم

بهترین رستوران قشم

درباره ما

اکنون مفتخریم به عنوان یک ایرانی سبد غذایی ملل مختلف را با غذاهای سنتی و مدرن رنگین کرده و طعم لذیذ غذاهای ایران را به آنان بچشانیم.
مجموعه غذایی برادران محمدی ابتدا به صورت رستورانی کوچک ۱۵ سال پیش در قشم فعالیت خود را آغاز کرد. با استقبال روز افزون مردم و تقاضای ارگان ها و موسسات دولتی و خصوصی،مجموعه غذایی برادران محمدی اقدام به گسترش فعالیت ها و تاسیس شعب جدید در قشم نمود و نهایتا با مطالعات آکادمیک و تحقیقات گسترده در زمینه تهیه و تولید انبوه بهترین غذای بسته بندی شده ، اقدام به تاسیس و تکمیل کارخانه ای نمود که در آن تلفیق ذوق و هنر اصیل ایرانی و بکارگیری ابزار و ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته مجموعه غذایی برادران محمدی را بر آن داشت تا با مسئولیتی خطیر این امر مهم را به جامعه معرفی نماید.

تاریخچه

مجموعه غذایی برادران محمدی با ۱۵ سال سابقه در طبخ و تهیه انواع غذاهای اصیل و سنتی ایرانی و با استفاده از کادری مجرب و کار آزموده در قشم تاسیس شد. کیفیت بالای غذاهای ارائه شده ، استفاده از بهترین مواد اولیه، بکارگیری شیوه های نوین صنعتی و استقبال روزافزون مشتریان پشتوانه ای گردید تا هانی در جهت احداث و تکمیل سیستمی هدفمند با ساختاری عالی در پخت و ارائه غذاهای سنتی و مدرن بصورت بسته بندی شده گام های خود را مصمم تر از پیش و در جهت خدمتی ماندگار به مصرف کنندگان بردارد.

مجموعه غذایی برادران محمدی در قشم

رستوران نون و نمک

کافه ناشتا

فست فود فطایر

فست فود کینگ برگر